Барај
ЧОРАПИ
LEVI'S

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 100002021-004
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

За секој купени фармерки -20% на долна облека и чорапи!

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Последно парче
Провери достапност
  • 3942
    *
  • 4346
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд LEVI'S
Пол УНИСЕКС
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% Памук 18% Полиамид 2% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002372-004
590 МКД
Големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002372-001
590 МКД
Големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002371-002
590 МКД
Големина
3538
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002371-001
590 МКД
Големина
4346
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002048-005
690 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002047-007
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002047-006
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002047-005
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002046-003
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002046-002
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002046-001
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 100002044-003
690 МКД
Големина
3942
4346