Барај
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A1XH5-BC3

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
  • 35-38
    35-38
  • 39-41
    39-41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Состав 80% Памук, 17% Полиестер, 3% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3612420-25
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3612450-41
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3612422-70
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ A1F8C-001
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ A1F8C-K51
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ A1F8C-662
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3612426-70
368 МКД
Заштеда -25%
490 МКД