Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A1EHJ-639
1.490 МКД
599 МКД
599 МКД
Заштеда: 891 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 35-38
    M
  • 39-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 78% Памук, 20% Полиестер, 2% Еластин

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
599 МКД
599 МКД
Заштеда: 891 МКД
Извести ме за попуст
2
1