Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
ЧОРАПИ 2П
HUGO

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: 50491294-960
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3538
    3538
  • 3942
    3942
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 83% ПАМУК 15% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН
Trenutno nema komentara
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1