Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ 2П
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 2П

Шифра на артикл: A1MOF-001
Провери достапност
  • 39-43
    M
  • 42-46
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2П
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 88% Полиестер, 10% Памук, 2% Еластин

Trenutno nema komentara