Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
MANGO

ЧОРАПИ 2 PACK

Шифра на артикл: 37034031-32
Šifra proizvođača: 37034031
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2 PACK
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 48% Акрил 36% Полиамид 14% Волна 02% Еластин

Trenutno nema komentara