Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
HUGO

ЧОРАПИ 2 PACK

Шифра на артикл: 50473191-001
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 3942
    3942
  • 4346
    4346
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2 PACK
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 86%Памук 12%полиамид 2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-001
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-012
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468099-401
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50478359-401
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50478366-001
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50473189-401
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50478366-100
990 МКД
Големина
4346
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50473189-961
990 МКД
Големина
4346
3942
3538
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468432-001
990 МКД
Големина
4346
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468432-100
990 МКД
Големина
4346
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50464176-401
1.290 МКД