Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 200372_BG
4.290 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022, SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав Постава: 30%Козја кожа, 70%Полиестер / Влошка: 100%Козја кожа / Лице: 100%Кравја кожа / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
4.290 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1