Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
CALVIN KLEIN

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: YW0YW00742-BDS
14.890 МКД
8.934 МКД
8.041 МКД
Заштеда: 6.849 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа

Trenutno nema komentara
14.890 МКД
8.934 МКД
8.041 МКД
Заштеда: 6.849 МКД
Извести ме за попуст
2
1