Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A5T4ZW
Провери достапност
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав НАДВОРЕШНОСТ: КОЖА ; ПОСТАВА: МАТЕРИЈАЛИ ИЗРАБОТЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАНИ ШИШИЊА REBOTL ; ЃОН: ГУМА ; ВОДООТПОРНИ: ДА ; ТЕХНОЛОГИЈА: GREENSTRIDE, REBOTL, TIMBERDRY

Trenutno nema komentara