Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A5NPGW
14.490 МКД
5.799 МКД
5.799 МКД
Заштеда: 8.691 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  8.5
 • 43
  43
 • 43.5
  9.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав НАДВОРЕШНОСТ: КОЖА ; ПОСТАВА: МАТЕРИЈАЛИ ИЗРАБОТЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАНИ ШИШИЊА REBOTL ; ЃОН: ГУМА ; ТЕХНОЛОГИЈА: REGENERATIVE LEATHER, REBOTL

Trenutno nema komentara
14.490 МКД
5.799 МКД
5.799 МКД
Заштеда: 8.691 МКД
Извести ме за попуст
2
1