Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D268UB00021-9999
10.290 МКД
10.290 МКД
10.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% КОЖА 15% ТЕКСТИЛ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 47041027-99
3.490 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 47001086-99
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 200603_BK
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40