Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
LIU.JO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: LJ000056
Isbn: SF2185EX014-S1812
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан
Trenutno nema komentara