ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
ЖЕНСКИ ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЖЕНСКИ ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A21JV
13.490 МКД
13.490 МКД
10.792 МКД
Заштеда: 2.698 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • 6.5
  • 7
  • 7.5
  • 8.5
  • 6
  • 8
  • 9
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 100% Водоотпорна Кожа

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A24HY
10.792 МКД
Заштеда 20%
13.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
5.5
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A24H1
10.792 МКД
Заштеда 20%
13.490 МКД
Големина
6
7
7.5
8
8.5
5.5
6.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A231F
10.792 МКД
Заштеда 20%
13.490 МКД
Големина
6
7
7.5
8
8.5
9
5.5
6.5
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2BYQ
9.992 МКД
Заштеда 20%
12.490 МКД
Големина
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2BZZ
8.792 МКД
Заштеда 20%
10.990 МКД
Големина
10
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2BZD
9.992 МКД
Заштеда 20%
12.490 МКД
Големина
10
12
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
11
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2BY4
8.792 МКД
Заштеда 20%
10.990 МКД
Големина
8.5
9
9.5
10
10.5
12
7.5
8
11
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A21XE
10.792 МКД
Заштеда 20%
13.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
string(0) ""
string(0) ""