Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
HUGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 50475480-215
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице:50% Гума 50% Полиестер Постава:100% Полиестер Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 47021075-31
6.490 МКД
Големина
37
38
39
40
41