Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
PARFOIS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 200796_BK
2.690 МКД
1.883 МКД
1.883 МКД
Заштеда: 807 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 20%Полиуретан, 80%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 20%Полиуретан, 80%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан /Лице: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
2.690 МКД
1.883 МКД
1.883 МКД
Заштеда: 807 МКД
Извести ме за попуст
2
1