Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: D26TZF00085-6738
10.290 МКД
10.290 МКД
7.203 МКД
Заштеда: 3.087 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 65% КОЖА 35% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 200372_BG
3.003 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ RPL010263
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 70203-051-BEIGE
18.893 МКД
Заштеда -30%
26.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26NMB00085-6738
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A445TW
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5T4ZW
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ EN0EN02007-ACE
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D04HRC00022-5004
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26UAC085KB-6182
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26NMA00085-6738
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ LJ000056
10.213 МКД
Заштеда -30%
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ LJ000054
9.583 МКД
Заштеда -30%
13.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41