Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A5NZMW
14.490 МКД
14.490 МКД
10.143 МКД
Заштеда: 4.347 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа , Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl , Ѓон: Гума , Водоотпорни: Да , Технологија: Anti-Fatigue, Rebotl

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
UGG
ЧИЗМИ 1123669-DOSD
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5SN9M
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A5MARW
10.143 МКД
Заштеда -30%
14.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ U04APA00045-3277
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45