Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
SPRINGFIELD

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 9884344-01
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16FDA00043-9999
5.874 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16LQB00081-9999
4.145 МКД
Заштеда -50%
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16QNC000LM-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D16LQG000TU-9999
5.874 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D162UB00043-9999
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
КРАТКИ ЧИЗМИ D162UA043JZ-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D26D0B00043-9999
11.290 МКД
Големина
36
37
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014275
16.990 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014274
16.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014189
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014185
11.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS014184
14.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41