Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 27062520-09
Šifra proizvođača: 27062520
MANGO SS22 -20% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 96% Говедска кожа 03% Полиестер 01% Цинк Постава : 92% Полиестер 08% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37054380-31
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37064382-31
3.990 МКД
Големина
37
38
39
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ SM11002089-580
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 9884341-31
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 9884342-31
4.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 37003253-32
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS013271
9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27000163-30
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27071089-09
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 155323_BN
687 МКД
Заштеда -70%
2.290 МКД