Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
HUGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 50464161-001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 100% Кожа Постава: 75% Полиестер 25% Латекс Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2D55W
14.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A44CNM
11.490 МКД
Големина
7
7.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 50464648-001
7.448 МКД
Заштеда -44%
9.310 МКД
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 10073W
14.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
14
15