Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 27071089-09
3.990 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% Говедска кожа Постава: 75% Памук 25% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика Гума Влошка: 100% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.890 МКД
Заштеда -50%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27000163-30
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27062520-09
2.790 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 9883301-36
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS011405
6.490 МКД
Заштеда -50%
12.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 155323_BN
687 МКД
Заштеда -70%
2.290 МКД