Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
SPRINGFIELD

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 9882288-27
2.490 МКД
1.245 МКД
1.245 МКД
Заштеда: 1.245 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara