Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
GEOX

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: J169XA032ME-0661
6.290 МКД
6.290 МКД
4.403 МКД
Заштеда: 1.887 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 43% ПОЛИУРЕТАН 34% КОЖА 23% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J169XC0FU50-4502
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ J949XA032FU-4076
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
36