Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A2FNVM
8.990 МКД
8.990 МКД
6.743 МКД
Заштеда: 2.247 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Големина на детски ЈУНИОР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2MMQM
5.243 МКД
Заштеда -25%
6.990 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A13HSM
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
5
5.5
6.5
7.5
8
9
10
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 12907M
6.743 МКД
Заштеда -25%
8.990 МКД
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7