Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MISS SIXTY

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 6N3QJ8560000-B24
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS011914
12.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27031504-85
6.490 МКД
Големина
37
38
39
40