Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
TIMBERLAND

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: A2MN2M
6.990 МКД
7.990 МКД
5.593 МКД
Заштеда: 2.397 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 36
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  7
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЈУНИОР УНИВЕРЗАЛНИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl Ѓон: Гума Технологија: Rebotl

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ A2HJYM
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7