Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
SPRINGFIELD

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 9889329-01
2.499 МКД
1.749 МКД
1.749 МКД
Заштеда: 750 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.614 МКД
Заштеда -40%
2.690 МКД
Големина
36
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87072019-99
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87050150-99
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87010152-99
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
37
38
39
40