Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
MANGO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 87040154-99
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 06% Полиестер 94% Полиуретан Ѓон

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
1.614 МКД
Заштеда -40%
2.690 МКД
Големина
36
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 9889329-01
1.749 МКД
Заштеда -30%
2.499 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87072019-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87050150-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87091037-99
4.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 87010152-99
9.990 МКД
Големина
37
38
39
40