Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
BOSS

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 50440123-21
24.450 МКД
24.450 МКД
24.450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41.5
  41.5
 • 43
  43
 • 44
  44
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara