Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧЕВЛИ
HUGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 50480906-001
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав ЛИЦЕ: 50% ПОЛИУРЕТАН 50% ПОЛИЕСТЕР ПОСТАВА:100% КОЖА ГУМА / ПОЛИУРЕТАН
Trenutno nema komentara