Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 37046309-99
Šifra proizvođača: 37046309
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 52% Полиестер 48% Термопластика Постава: 52% Полиуретан 48% Термопластика Ѓон: 100% Термопластика Влошка: 83% Полиуретан 17% Полиестер

Trenutno nema komentara