Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A44YQW
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  5.5
 • 37
  6
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа , Постава: Вештачко Крзно , Ѓон: Гума , Технологија: Greenstride

Trenutno nema komentara