Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 37004049-CU
Šifra proizvođača: 37004049
6.490 МКД
6.490 МКД
4.543 МКД
Заштеда: 1.947 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Говедска кожа Влошка: 60% Полиуретан 40% Полиестер Ѓон: 100% Термопластика Постава: 47% Полиуретан 33% Полиестер 20% Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ001067
5.990 МКД
Големина
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ K300287-019
10.353 МКД
Заштеда -30%
14.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000902
5.168 МКД
Заштеда -25%
6.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A25NAW
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5V11M
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5SCGM
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 37094061-32
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 37034043-30
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5N18M
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A5UZDM
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A1TQWM
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-210
9.310 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44