Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 37094061-32
Šifra proizvođača: 37094061
6.490 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.899 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Говедска кожа Влошка: 60% Полиуретан 40% Полиестер Ѓон: 100% Термопластика Постава: 47% Полиуретан 33% Полиестер 20% Памук

Trenutno nema komentara
6.490 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.899 МКД
Извести ме за попуст
2
1