Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
BOSS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 50385015-1
9.495 МКД
18.990 МКД
18.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U046TB00043-9999
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50429668-1
17.450 МКД
Големина
6,5
7
8
9
10
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ AB7714SEBL-042
8.790 МКД
Заштеда -40%
14.650 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ AB6977VENE-042
8.610 МКД
Заштеда -40%
14.350 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ AB3844TINE-042
8.010 МКД
Заштеда -40%
13.350 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U026TA00043-9999
8.290 МКД
Големина
39
40
41
41,5
42
42,5
43
44
45
46
43,5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U927CB00047-9999
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46