Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50469490-402
11.290 МКД
7.910 МКД
7.910 МКД
Заштеда: 3.380 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CWA022CL-4002
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474720-407
12.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470596-419
11.190 МКД
Заштеда -20%
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U256FC00022-4002
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25DYA02214-4002
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CXD07622-4005
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27019805-56
2.090 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NAMW
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM00960-C87
5.190 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70637-2
7.190 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2044-648
5.490 МКД
Заштеда -20%
6.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1125104-DSPP
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
8
9
10
11
12
13