Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50469490-251
11.290 МКД
7.910 МКД
7.910 МКД
Заштеда: 3.380 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29DRW
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327PWA-081
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
42
43
44
45
46,5
41,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993178-44
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 0433645-46
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25CWA02011-1018
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25ECB014V2-4125
5.992 МКД
Заштеда -20%
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70665-1
7.190 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70636-1
6.590 МКД
Заштеда -21%
8.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S2108-818
6.090 МКД
Заштеда -20%
7.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2E6CM
5.599 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25CWA02011-1010
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U256FC00022-1006
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45