Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
LIU.JO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: LJ000033
Isbn: SA2227TX136-S1665
9.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%Полиестер 20%полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ SM11000681-668
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GSS009893
3.537 МКД
Заштеда -70%
11.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41