Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ROSSI

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 8737DIJE-046
14.290 МКД
14.290 МКД
11.432 МКД
Заштеда: 2.858 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%кожа.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 8292CABO-046
13.032 МКД
Заштеда -20%
16.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 5885CAMO-046
13.032 МКД
Заштеда -20%
16.290 МКД
Големина
40
41,5
42
42,5
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U25EEA00022-6006
8.790 МКД
Големина
40
41
42
42,5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000693
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000692
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-210
9.310 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470059-001
10.640 МКД
Заштеда -20%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
7.599 МКД
Заштеда -20%
9.490 МКД
Големина
7.5
8
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000599
4.118 МКД
Заштеда -25%
5.490 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000564
7.990 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 9660FLBL-046
11.192 МКД
Заштеда -20%
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ U16E3B00043-6006
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
40
41
41,5
42
42,5
43
44
45