Барај
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
SPRINGFIELD

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: 9883301-36
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

FG Weekend Cross

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% МЕШАНИ МАТЕРИЈАЛИ

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 27000163-30
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ 155323_BN
687 МКД
Заштеда -70%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ GSS008798
4.047 МКД
Заштеда -70%
13.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧИЗМИ D842UF043CN-6372
2.967 МКД
Заштеда -70%
9.890 МКД
Големина
37
40
41