Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
PARFOIS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 192304_BK
1.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 20%Полиестер, 80%Полиуретан / Лице: 100%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 20%Полиестер, 80%Полиуретан / Лице: 100%Полиестер /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 20%Полиестер, 80%Полиуретан /Лице: 100%Полиестер / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 37002511-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D25PYA00043-9999
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D25QMB00066-9999
8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 37040026-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 50470696-001
12.460 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
37
38
39
40
36
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 50470737-001
7.910 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 194704_BK
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 194436_BK
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ SM11000927-001
6.490 МКД
Заштеда -20%
8.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 27052508-99
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 27042513-99
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GSS012111
8.290 МКД
Заштеда -20%
10.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41