Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
PARFOIS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 192037_SV
2.290 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан / Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан /Влошка: 100%Полиуретан / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D15MUA000KY-1007
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
36
37
38
39
39,5
40
41