Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
SPRINGFIELD

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 0422833-12
3.990 МКД
1.596 МКД
1.596 МКД
Заштеда: 2.394 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% КОЖА, 50% ПОЛИУРЕТАН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000477
3.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ FM0FM03803-DW5
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46