Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
BOSS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 50452077-280
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A43SYM
6.792 МКД
Заштеда -20%
8.490 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ A21UPW
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11