Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
GEOX

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: D158UA00021-9999
7.990 МКД
7.990 МКД
6.392 МКД
Заштеда: 1.598 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% КОЖА 5% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D15NMA00021-9999
5.832 МКД
Заштеда -20%
7.290 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ D927ND00085-9997
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 87030539-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D829CA00085-9997
6.392 МКД
Заштеда -23%
7.990 МКД
Големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D92C8A00085-9997
5.432 МКД
Заштеда -22%
6.790 МКД
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41