Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
GEOX

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: D15NMA00021-9999
7.290 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Geox Cross Sale May

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% КОЖА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
9.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
2.290 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
БАЛЕТАНКИ 87030539-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D829CA00085-9997
7.990 МКД
Големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ D92C8A00085-9997
6.790 МКД
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41