Барај
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
BOSS

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 50452239-401
18.990 МКД
18.990 МКД
18.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss Cross Sale SS21

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100 % кожа

Остави коментар

Trenutno nema komentara