Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 202652_PU
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Кутија: 5%Алуминиум, 95%Цинк / Екран: 100%Кристално стакло / Покривка: 100%Нерѓосувачки челик / Ременче: 100%Силкон

Trenutno nema komentara