Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
ЧАСОВНИК
PARFOIS

ЧАСОВНИК

Шифра на артикл: 197332_RG
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАСОВНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Кутија: 4%Алуминиум, 96%Цинк / Екран: 100%Кристално стакло/ Покривка: 100%Нерѓосувачки челик / Ременче: 4%Алуминиум, 96%Цинк

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
10.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 205018_CA
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 205116_GD
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202990_BK
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203006_CF
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 202880_RG
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАСОВНИЦИ 203364_BK
1.390 МКД